Araç - Araba Süsleme

Düğün, nişan ve sünnet gibi organizasyonların vazgeçilmezi olan arabalar süslenerek düğün arabaları, sünnet arabaları, nişan arabaları hazırlanır. Sonrasında araç konvoylarının gözbebeği ve gençlerin potansiyel hedefleri olurlar. Birbirinden güzel çiçekler ve şeritler gibi süs malzemeleriyle özenle hazırlanarak en özel günlerinizde birer anı olacak araçlarınızın sizler için önemini biliyoruz. Osmaniye Çiçek olarak aynı önemi araçlarınızı hazırlarken göstermeye gayret ediyoruz. Gelinlerimizin zarifliğine yakışır şekilde süslediğimiz araçlarınız ile düğününüzün her anında gözlerin üzerinizde olmasını istiyor ve bu bilinç ile çalışıyoruz.

Araç süsleme merasimi esasında eski geleneklerden gelmektedir. Daha öncesinde gelinler süslenen atlar, eşekler ve develer gibi döneminin ulaşım araçları ile baba evinden ayrılırlardı. Bu ulaşım araçları zaman için at arabasına sonrasında ise bugün ki kullandığımız araçlara evrildi. Şimdilerde gelinler baba evinden gelin arabası olarak adlandırılan süslenmiş otomobiller ile ayrılıyorlar. Bu araçlar ile düğüne katılım sağlayan araçlar konvoy halinde ilerleyerek bir merasim gerçekleştiriyorlar. İşte tüm geleneklerin önemli olduğu düğünler için Osmaniye araç süslemek bu nedenle önemlidir. Osmaniye Çiçek olarak geleneklerimize olan bağlılığımızı bu alanda da göstermekteyiz. Ayrıca sizlere ve araçlarınıza hizmet vererek bu değerli günden yanınızda olmak bizler için sevinç kaynağıdır.

Düğünlerin en önemli noktalarından olan gelin arabalarını süslemek için sitemizden seçeceğiniz modeller ile birlikte uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sizler için en özel günde mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyarız.

35 ürün bulundu.